Kedves Iskolánkba Jelentkező Tanulók!

Tisztelt Szülők!

 

     Tájékoztatjuk Önöket, hogy iskolánkba jelentkező tanulók egészségügyi alkalmassági vizsgálatának időpontjáról, helyéről és módjáról írásbeli értesítést küldünk minden érintett tanulónak és szüleiknek.

     A tájékoztató részletesen tartalmazni fogja a szükséges tudnivalókat, illetve az alkalmassági vizsgálat gyors és zökkenőmentes lebonyolításához bemutatni/behozni szükséges iratok, dokumentumok jegyzékét.

     Bármilyen, a felvétellel kapcsolatban felmerülő kérdés esetén forduljanak iskolánkhoz bizalommal.

 

     Felhívjuk figyelmüket, hogy a mai naptól érvénybe lépő járványügyi szabályok előírásainak megfelelően AZ EGÉSZSÉGÜGYI VIZSGÁLATOK 2021. MÁRCIUS 08-TÓL SZÜNETELNEK.

Az egészségügyi alkalmassági vizsgálatok pontos időpontjáról minden érintettet tájékoztatni fogunk.

 

További jó egészséget kívánunk mindenkinek.

Vigyázzunk magunkra, vigyázzunk egymásra!