Aktuális hírek

Pályaválasztás

PÁLYAVÁLASZTÁS 2022-23

PÁLYAVÁLASZTÁS 2022-23
Kedves Végzős Nyolcadikos Diák!     Hamarosan véget érnek számodra az általános iskolás évek. Közeleg az idő, hogy eldöntsd, milyen irányban tanulsz tovább. Fontos lépés előtt állsz, mely meghatározhatja életed. Ha a szakmatanulás a célod, akkor mindenképpen ajánlom iskolánkat Neked. Nálunk minden lehetőséget, támogatást megkaphatsz ahhoz, hogy elindulj az általad
Tovább olvasom

BERG BEMUTATKOZÓ VIDEÓ

BERG BEMUTATKOZÓ VIDEÓ
Kedves Pályaválasztó Fiatalok! Kedves Szülők, Nagyszülők! Kedves volt és jelenlegi Tanítványaink! Kedves Drukkereink, Ellendrukkereink! Kedves Mindenki!   Fogadják szeretettel iskolánk bemutatkozó videóját - ITT tekintehő meg, mely reméljük közelebb hozza az érdeklődőkhöz az iskolánk mindennapjait. Bízunk benne, hogy megnézése után sok pályaválasztás előtt álló fiatal kedvet kap
Tovább olvasom

PÁLYAVÁLASZTÁS 2021

PÁLYAVÁLASZTÁS 2021
A 2021/2022. TANÉVBEN TERVEZETT KÉPZÉSEK Szakképző iskola Tagozatkód Szakképző iskolai képzések (szakképesítés, azonosító) Képzési idő (év) Felvehető létszám (fő) Alkalmassági követelmény* Ágazat 0101 Szakács
Tovább olvasom