Iskolánkról

Intézményünk hagyományainkra, illetve kiemelkedő színvonalú tárgyi és személyi feltételeinkre alapozott általános műveltséget is megalapozó, munkaerő-piaci igényekhez igazodó szakmai képzést folytat.

Az elméleti oktatást jól felszerelt tantermeinkben tartjuk. Tanműhelyeinkben fémipari, faipari és építőipari szakmák szakmai képzése történik. Iskolánk rendelkezik egy modern tankonyhával, ahol a vendéglátás-turisztika, valamint az élelmiszeripar szakterület diákjai készülnek a választott szakmájukra. Eladó szakmát választó tanulók tanboltunkban ismerkedhetnek szakmájuk alapjaival. Iskolánkban idegen nyelvként német nyelvet tanítunk, az informatikai képzést modern számítógépekkel biztosítjuk.
Tanulmányi és sportversenyek szervezésével segítjük elő tanulóink szakmai és testi fejlődését.

Iskolánkról "madártávlatból" készült felvételeket ITT és ITT tekinthetsz megwink