Osztályok

 

9.A osztályfőnök: Bella Ernő

SZAKÁCS                

AMBRUS GELLÉRT CSABA

BENKE ANNAMÁRIA

GYŐRVÁRY KRISZTIÁN

HORVÁTH ESZTER

HUBER ÁDÁM

KOLOMPÁR SZABOLCS

KOVÁCS TIBOR DÁNIEL

MARICS SZILÁRD     

NÉMETH ANDRÁS MÁRK

RABI ZOLTÁN

SALLAI LAJOS    

SOMOGYI ADRÁN  

SZABÓ MILÁN RÓBERT

SZTOJKA ELIZABETH VILMA

VARGA CINTIA

VITÉZ PATRÍCIA

 

9.B osztályfőnök: Gacsné Horváth Judit

ELADÓ                        CRISAN EMESE BEÁTA

CSANYA DÓRA ÁGOTA

HEGYI VIKTOR

JÁNÓ PETRA

JÓNÁS ANITA

NÉMETH ESZTER

RÓTH VERONIKA

SALLAI BORBÁLA BEÁTA

SZTOJKA BIANKA

FESTŐ, MÁZOLÓ, TAPÉTÁZÓ

BENDLI MÁRK

CSONKA PÉTER MILÁN

FORINTOS TIBOR

GERMAN LÁSZLÓ    

GYÜRÜ IMRE

HORVÁTHGÁBOR

KÁROLYI SZEBASZTIÁN

KIRÁLY ERIK BERTALAN

MÁLJÁR SZEBÁSZTIJÁN

SOMOGYI PÉTER

VÉKONY ENDRE 

 

 

 

10.A osztályfőnök: Csiba Nóra Mária

SZAKÁCS
BUDAI BOTOND      HORVÁTH-HÓDOSI VIKTÓRIA
KISS ADRIÁN KÁROLY
LENDVAI VIKTÓRIA
MAJOR ÁKOS
MUSZIK BÁLINT
PAPP MÁTÉ
VARGA SZABOLCS

PÉK
BOGDÁN BETTINA STEFÁNIA
GARTNER GERGŐ
KÁROLYI TIBOR
RAJOS BÁLINT RICHÁRD
ROZSITS DÁNIEL
VARGA LÁSZLÓ

 

10.B Osztályfőnök: Mertschenkné Patyi Katalin

ELADÓ
BALOGH PETRA
FARKAS LAURA
HORVÁTH ALIZ
KÁROLYI DZSENIFER
KORSÓS ANNAMÁRIA
MOLNÁR-TAKÁCS MIHÁLY

 

 

ROZSITS DÁVID
STÁNITZ CINTIA
SZAKÁLY REBEKA
VÖRÖS MÁTÉ

IPARI GÉPÉSZ
BOHA GÁBOR
BUKOVICS TIBOR
FEKETE BALÁZS
FEKETE IMRE
NAGY DÁVID BENCE
MÁLJÁR JÁROSZLÁV

 

 

11. A osztályfőnök: Rózsa Szilvia

SZAKÁCS
BABOS ZITA
CSÁK KATALIN
FÜCSÖK DÓRA
HORVÁTH SZABOLCS

KUTI BALÁZS
MENTS ILDIKÓ
NAGY GLÓRIA REGINA
SZŰCS ADRIÁN

 

11. B osztályfőnök: Horváth J. Tamás

SZAKÁCS
BOLLA PATRIK
HORVÁTH DOROTTYA
HORVÁTH ROLAND
KOVÁCS MÁRK
ÓVÁRI VIKTÓRIA

PÉK
BUZSÁKI ALEX DÁNIEL
CSÁNIG DÁVID
HORVÁTH KLAUDIA
LAKATOS ATTILA
PAPP EVELIN
SÜTÖRI RAMÓNA
SZTOJKA MÁRIA LETÍCIA

 

 

11.C osztályfőnök: Bertók István

KŐMŰVES ÉS HIDEGBURKOLÓ
ALMÁSI TAMÁS                       HORVÁTH KEVIN
PŐDÖR CSABA
SZALAI GYULA
TÓTH PATRIK

IPARI GÉPÉSZ
FEKETE ROLAND
KOCSIS ZOLTÁN
MOLNÁR ERIK TIBOR
RAJOS DOMINIK GÁBOR
RÓTH FERENC
SZABADOS MÁRTON

 

SZAKKÉPZÉSI HÍD 1/A  Osztályfőnök: Harmath Valéria

ÉLELMISZER- ÉS VEGYI ÁRU ELADÓ                               BAMBERGER KRISZTOFER GÁBOR                                   ERDÉLYI GABRIELLA           JÓNÁS KEVIN IMRE KOLOMPÁR GÁBOR     KOLOMPÁR VANESSZA KŐSZEGI MÓNIKA          

NYUL DÁMIEL ANTAL              TÓTH KORNÉL ANTAL

FAMEGMUNKÁLÓ       ANDRÁSI HUNOR                    BUZSÁKI DERS MARTIN GALAMB SZABOLCS   MÉSZÁROS MARTIN

 

 

 

SZAKKÉPZÉSI HÍD 2/A osztályfőnök: Kéri Pál

ÉLELMISZER- ÉS VEGYI ÁRU ELADÓ
CSIRKE FATIMA
KOLOMPÁR DZSENIFER KATRIN
KOZÁK DOMINIK ANTAL         ORSÓS TÜNDE       

SZLANYINKA ESZTER
TÓTH DÁVID

FAMEGMUNKÁLÓ
HEINER PATRIK
VARGA ROLAND

 

 

12.F Érettségire felkészítő osztályfőnök: Soósné Gacs Zsuzsanna

BALASSA DÁNIEL                  
BECSÁK DOMINIK                   BELLA GERGŐ                       
FARKAS ORSOLYA                 GÖNYE PÉTER

HAJSZÁN ZSOLT                     HOFFER REGINA                  ÓVÁRI NIKOLETTA                
PRIBUSZ VIKTÓRIA